Witam

Witam na moim blogu poświęconym, ogólnie mówiąc, światu. Wszystkie artykuły które tu znajdziecie mają za zadanie przybliżyć wam jakąś jego część.

Mam nadzieje, że zgromadzone tu artykuły przydadzą się wam i odnajdziecie w nich potrzebne informacje.

Dziękuje i zapraszam do lektury!

 

 

Energia

Ekologiczne rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii oferują coraz atrakcyjniejsze ceny

 a

xenon

 

Xenony

Artykuł przedstawia nowe rozwiązanie w motoryzacji jakim są lampy xenonowe.

 a

 

Nowoczesny webdesign

Poznaj najnowsze trendy w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych.

a

Łazienka w stylu klasycznym, nowoczesnym czy glamour?

płytki łazienkowe Poznań

Przed Tobą remont łazienki, a Ty nie do końca wiesz czego chcesz? Ilość stylów przyprawia Cię o zawrót głowy? Pamiętaj przede wszystkim o tym, by wykończyć ją we własnym stylu. Trendy przemijają, a remont zazwyczaj jest inwestycją na lata, dlatego też dokładnie przemyśl to, w jakim wnętrzu będziesz czuła/czuł się najlepiej. Dzisiaj zajmiemy się trzema stylami: klasycznym, glamour i nowoczesnym.

 

Jako pierwszy na tapet bierzemy styl klasyczny. To właśnie w nim znaczna część z nas czuje się najlepiej. Trudno się temu dziwić, gdyż styl klasyczny to synonim ponadczasowości, klasy, elegancji i wygody. Jeśli chodzi o kolory ścian i mebli, dominują tutaj brązy, beże i kremy. W takich wnętrzach doskonale odnajduje się także biel i szarości. W przypadku tkanin, sięgaj po takie w kolorach: niebieskim, turkusowym, zielonym oraz złotym i srebrnym. W przypadku dwóch ostatnich pamiętaj o tym, by nie przesadzić z ich ilością. Dzięki temu unikniesz kiczowatości. Do klasycznej łazienki wybieraj płytki łazienkowe Poznań imitujące drewno i kamień. Świetnie sprawdzą się także płytki z efektem pikowania. W tego typu łazienkach świetnie sprawdzą się wanny wolno stojące.

Styl glamour. Jest to bardzo oryginalny styl i zdecydowanie nie dla każdego. Jednym kojarzy się z luksusem, innym z kiczem. Polega na zestawieniu ze sobą rzeczy, które w wielu przypadkach na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasują. Pikowane, zdobione meble, skórzane krzesła, błyszczące tkaniny, ozdobne lampy i kryształowe żyrandole. Oto kwintesencja stylu glamour. Umiejętne połączenie kolorów, wzorów i niepopadanie w przesadę sprawi, że uzyskamy przytulne, luksusowe, niepowtarzalne wnętrza. W łazience w stylu glamour świetnie sprawdzą się płytki łazienkowe Poznań w ciemnych kolorach i te imitujące kamień. W stylu glamour chodzi o to, by było ,,na bogato” także wszelkie zdobienia są mile widziane. Płytki łazienkowe Poznań przeznaczone do tego typu wnętrz powinny być duże i błyszczące, dobrze wygląda także połączeni bieli z czernią oraz mozaiki.

Styl nowoczesny. W tym stylu stawiamy na funkcjonalność. Nowoczesność wcale nie oznacza zaopatrzenia się we wszelkie dostępne nowinki techniczny i zagracenia nimi mieszkania. Wręcz przeciwnie. Nowoczesne wnętrza są przestronne, przejrzyste i pozbawione zbędnych dekoracji. Dominują tutaj linie proste i nieskomplikowane figury geometryczne, takie, jak koła i wielokąty. Kolory dominujące w stylu nowoczesnym to: biel, czerń, szarość i beż. Aby dodać wnętrzu charakteru, możemy zdecydować się na dodatki w wyrazistych kolorach, np.: niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym, pomarańczowym, czy złotym i srebrnym. W łazience nowoczesnej najlepiej postawić na płytki łazienkowe Poznań imitujące drewno, beton i wielkoformatowe płytki ceramiczne.