Witam

Witam na moim blogu poświęconym, ogólnie mówiąc, światu. Wszystkie artykuły które tu znajdziecie mają za zadanie przybliżyć wam jakąś jego część.

Mam nadzieje, że zgromadzone tu artykuły przydadzą się wam i odnajdziecie w nich potrzebne informacje.

Dziękuje i zapraszam do lektury!

 

 

Energia

Ekologiczne rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii oferują coraz atrakcyjniejsze ceny

 a

xenon

 

Xenony

Artykuł przedstawia nowe rozwiązanie w motoryzacji jakim są lampy xenonowe.

 a

 

Nowoczesny webdesign

Poznaj najnowsze trendy w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych.

a

Dystrybucja manipulatorów

Ze względu na to, że operatorzy pracujący na co dzień w branży przemysłowej narażeni są na powstawanie urazów kumulacyjnych, generowanych na skutek wykonywania powtarzalnych czynności i regularnego przenoszenia ciężkich ładunków, niezbędne stało się usprawnienie przestrzeni transportu bliskiego i regularne zwiększanie bezpieczeństwa pracy.

Firma PULS od ponad 50 lat zajmuje się profesjonalną dystrybucją manipulatorów, żurawi przemysłowych i chwytaków, mających za zadanie odciążać operatorów, zmniejszając do minimum ich wysiłek fizyczny związany z przenoszeniem ładunku z punktu A do punktu B. Każdy pracownik może więc w sposób swobodny kierować pracą maszyny, równoważącej masę własną podnoszonego produktu w taki sposób, że wykonywane ruchy poziome i pionowe mogą odbywać się niemal w stanie nieważkości. 

Ze względu na to, że konstrukcja manipulatorów i żurawi powstaje ściśle w oparciu o zastaną infrastrukturę, możliwe jest idealne dopasowanie urządzeń do bezpośrednich potrzeb zleceniodawców oraz wybranych stanowisk pracy.