Witam

Witam na moim blogu poświęconym, ogólnie mówiąc, światu. Wszystkie artykuły które tu znajdziecie mają za zadanie przybliżyć wam jakąś jego część.

Mam nadzieje, że zgromadzone tu artykuły przydadzą się wam i odnajdziecie w nich potrzebne informacje.

Dziękuje i zapraszam do lektury!

 

 

Energia

Ekologiczne rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii oferują coraz atrakcyjniejsze ceny

 a

xenon

 

Xenony

Artykuł przedstawia nowe rozwiązanie w motoryzacji jakim są lampy xenonowe.

 a

 

Nowoczesny webdesign

Poznaj najnowsze trendy w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych.

a

Zalety skórzanej torebki

kobieta z torebką w rękuMiałam wiele planów na otworzenie własnej firmy, myślałam między innymi o otworzeniu pracowni malarskiej, galerii sztuki lub małego muzeum PRL-u. wiedziałam od zawsze, że ten interes musi być koniecznie związany ze sztuką. Moja koleżanka, Paulina, 3 lata temu założyła firmę produkującą pluszowe zabawki dla dzieci w różnym wieku. Zachęcała mnie wielokrotnie do podjęcia pracy w jej pracowni krawieckiej, gdyż była przekonana o moim talencie artystycznym i twórczym podejściu do wszelkich działań. Nie przystałam nigdy na propozycje Pauliny, bo branża zabawkarska nie interesowała mnie tak bardzo, jak np. moda. Pewnego dnia doznałam olśnienia, wpadałam na pomysł zorganizowania własnej wytwórni krawieckiej. Robocza nazwa mojej idei brzmiała ?torebki skórzane?.

Byłam pewna, że nie chcę szyć po prostu ubrań ? sukienek, spodni, płaszczy? Myślałam o czymś mniejszym, bardziej zgrabnym od przykładowego płaszcza, o czymś gustownym, a także skomplikowanym pod względem wykonania. Decyzja padła na torebki skórzane. Zapytacie pewnie ? dlaczego skórzane? Odpowiedź jest prosta: lubię rzeczy dobrej jakości, akcesoria, które nie pójdą do śmieci po jednym sezonie, lecz będą służyły przez lata. Z pewnością na wspomnianą decyzję wpłynął sklep online, w którym do dziś robię zakupy i sprawdzam dostępne aktualności, dlatego też serdecznie polecam stronę http://www.etui-vintage.pl/nowosci,408.html, dzięki której można nabyć naprawdę solidne i ciekawe gadżety. Wracając do mojej historii chciałam wrócić jeszcze do tematu torebek skórzanych. Co w tym względzie jest istotne? Ich krój musi też być taki, ażeby nie wyszedł z mody już następnego roku. Torebki skórzane są idealnym rozwiązaniem, jeśli mowa o podstawowym elemencie stroju kobiety, która ceni zarówno styl, jak i funkcjonalność. Nie chciałam szyć niczego z kiepskich materiałów, ponieważ niezwykle szybko podlegają one uszkodzeniu, nie są odporne na trudne warunki pogodowe ? ostre słońce, deszcz czy śnieg? Natomiast torebki skórzane są bardzo odporne na tego typu anomalia. Oczywiście niektóre elementy danych modeli torebek, które produkuję, posiadają wstawki z lnu, sztucznego futra lub wełny, aczkolwiek nie stanowią one większości powierzchni. Opieram się przede wszystkim na skórze, która pochodzi z Polski, więc moje wyroby zawierają krajowe surowce, których jakość badają specjaliści. Dzięki temu torebki skórzane z naszej pracowni mogą posłużyć bardzo wymagającym klientkom wiele lat. Wiele pań, które kupiły nasze torebki damskie skórzane, polecało później te wyroby swoim koleżankom i rodzinie. Spora część z nich, zamawiała kolejne modele np. na prezent. Wszystkie klientki potwierdzały wysoką jakość produktów i były z nich zadowolone przez długi czas.

Jestem niezmiernie zadowolona, że udało mi się odnaleźć branżę, w której czuje się wyśmienicie i także uszczęśliwiam inne osoby. Radość kobiet, które kupują torebki skórzane z mojej pracowni, sprawia, że jestem szczęśliwa i wiem, że w końcu robię coś, co ma sens. Moja pasja stała się jednocześnie zarobkiem oraz rozrywką. Projektowanie, nadzór nad szyciem, składem, doborem materiałów, w dalszym etapie ? reklama, sprzedaż i badanie usatysfakcjonowania klientek, to wszystko daje mi poczucie spełnienia zawodowego i świadomość, że wybrałam dobrą drogę.